Chovná stanica

Prečo Pudel?

Pudel je veľmi múdry inteligentný pes, ktorý miluje pohyb a veľkú interakciu so svojím pánom, ku ktorému veľmi priľne. Je ľahko cvičiteľný vhodný napríklad na agility, flyball, dog dancing a podobne. K deťom má dobrý vzťah. Je vhodný k aktívnym ľudom, ale o jeho prispôsobivosti svedčí aj to, že ho často majú dôchodci.

Sme malá rodinka s manželom a synom žijeme pre našich psíkov, rodinu a pre priateľov. Sú okolo nás a sú pre nás dôležití.

Naše pudlice sa narodili v roku 2018 a chovateľská stanica vznikla v roku 2020, roky pred jej založením som sa vzdelávala ohľadne chovu pudlov,
úpravy výstavnej srsti, v ktorej sa ešte stále zdokonaľujem.

KONTAKT: marian.kocis@telekom.sk

De Plessis Belliere Earl´s Legend

De Plessis Belliere Earl´s Legend – fenka trpasličí pudel, slovenský šampión šteniat, slovenský šampión mladých, český junior šampión, Slovenský šampión krásy, BIG, 7XBOB, 5x BOS, 3xBOJ, 3xCACIB, res.CACIB, množstvo CAJC, CAC…….

Era Destinys Storm Earl´s Legend

Era Destiny´s Storm Earl´s Legend – fenka toy pudel, slovenský, český šampión šteniat, slovenský šampión mladých, slovenský šampión krásy, BiSS 4, BIG, BOS, 3xBOB, množstvo CAC, CAJC, CACIB, res. CACIB…

Vrh A:  Angello Belliere Princess – trpasličí pudel /male miniature poodle/

Napíšte Nám 

V prípade otázok alebo záujmu nás kontaktujte